Авто Імпорт

Як замовити машину

Все починається із дзвінка клієнта в нашу довідку. Якщо прийнято рішення про замовлення машини, подальша схема дій виглядає наступним чином:

  1. Підписання договору про співпрацю, оплата гарантійного внеску. Якщо відповідної моделі не знайдено – він повертається.
  2. Підбір авто. Згідно вимог клієнта обираються всі доступні варіанти. Коли машину обрано, ми вступаємо в торги.
  3. Сплата вартості автомобіля та доставки на банківські реквізити аукціону.
  4. Переміщення в Україну.
  5. Оформлення імпорту та розмитнення авто. Сплата всіх мит та податків. Цю послугу надає «Автомото Аукціони» — власна брокерська компанія «БрокІнвест Груп».
  6. Передача власнику.

Залишились питання – телефонуйте до нас.

Мрієте про машину, але розгубились серед існуючих пропозицій? Хочеться надійний та комфортний транспорт і нема бажання переплачувати? Тоді найкращим варіантом буде купити авто за кордоном. На сьогодні компанії-посередники можуть підібрати автомобіль за вашими потребами в різних країнах та імпортувати його в Україну. Інколи такі покупки дозволяють заощадити до 40% ринкової ціни авто.

Компанія «Автомото Аукціони» — представник всеукраїнського ринку доставки авто з Європи, США, Канади і навіть Кореї. За період діяльності вже понад 300 клієнтів скористались її послугами і придбали автомобіль. Найшвидший спосіб отримати машину з-за кордону – замовити її у Європі. Проаналізуємо, як працює ця послуга.

Переваги послуги

Перше слушне питання, що може виникати: звідки беруть машини? Автомобілі, які можна замовити у Європі та США закупляються на спеціалізованих аукціонах. Там їх реалізують дилерські та страхові компанії. Компанія Автоімпортцентр» є акредитованим партнером цих аукціонів.

Що це за аукціони? Це найбільші європейські, канадські, та американські аукціони, та декілька шведських. Перевагою такої закупки є максимальна достовірність інформації про авто, вигідна ціна, правдива історія про автомобіль точний пробіг, інші дані. Друга перевага в швидкості доставки. Машину, куплену в Європі, можна отримати в Україні вже через 10 днів. Варіанти із США чи Кореї — це до 2 місяців очікування.

Виникли запитання — звертайтесь.

Ми завжди раді помогти!

Якісні автомобілі з Європи,  США та Канади від «АвтоІмпортЦентр»

Авто з Європи, США та Канади – це якісний сучасний транспорт, який допоможе не тільки швидко і безпечно пересуватися містом, а і підкреслювати свою респектабельність. Саме тому ми, «АвтоІмпортЦентр», займаємося продажем автомобілів з-за кордону та доставляємо  авто на замовлення. Ми пропонуємо автомобілі по  ціні нижче ринкової, вигода може бути до 40% в порівнянні з цінами в Україні, та даємо своїм клієнтам гарантії. А щоб у вас не виникало ніяких сумнівів, зараз ми розкажемо, як відбувається процес купівлі авто саме у нас.

Вибір авто

«АвтоІмпортЦентр» завжди приділяє багато уваги потребам та побажанням своїх клієнтів. Саме тому, з кожним працює персональний менеджер, який пропонує цілу низку послуг. Завдяки цьому наші клієнти можуть обговорити кожну дрібницю та обрати машину своєї мрії.

На першому етапі менеджер цікавиться, які моделі подобаються клієнту, що саме він хоче та на яку суму розраховує. Також наші клієнти можуть сміливо розказувати про будь-які нюанси та особливості майбутнього авто. Всі вони будуть враховані, аби повністю задовольнити його потреби.

Після того, як всі дрібниці обговорені, менеджер вибирає пропозиції, які найкраще відповідають ціновим та особистим запитам та детально обговорює з клієнтом усі варіанти автомобілів.

Наступний етап – прорахуванняпопередньої вартості. Це дуже важливо, аджечасто розмитнення може коштувати зовсім не ту суму, на яку розраховував клієнт. Ми детально прораховуємо кінцеву вартість розмитненого авто в Україні, в тому числі митні платежі, так як у нас є власна брокерська компанія.Такий попередній підрахунок допомагає остаточно визначити: чи треба купляти саме це авто, чи варто пошукати інші пропозиції

«АвтоІмпортЦентр» працює без посередників, тому наші менеджери завжди отримують точну інформацію і повідомляють її клієнтам. Менеджер знаходиться на зв’язку з замовником авто практично цілодобово, відповідає на всі питання, оперативно передає інформацію, аби покупець міг зразу ж вирішити, що йому робити далі.

Як відбувається процес купівлі-продажу

Перед тим, як оформлювати документи, наші менеджери дізнаються всю інформацію про автомобіль. Наприклад, ми завжди знаємо який у машини пробіг, стан, так як детально вивчаємо його історію.

Також менеджери «АвтоІмпортЦентр» завжди звертають увагу на рік і дату випуску. Варто відзначити, що на багатьох сайтах продавці вказують дату, коли автомобіль вперше був зареєстрований, або модельний рік. А покупці вважають, що це є дата випуску та іноді мають певні проблеми через неправильну поінформованість. Тому наші менеджери завжди дізнаються саме дату випуску, а також те, які деталі були пошкоджені чи виходили з ладу під час експлуатації.

У нас процес купівлі-продажу завжди оформлюється офіційно. Для цього підписується договір, в якому прописані всі деталі, які стосуються автомобіля, а також вся інформація, яка цікавить клієнта.

Після того, як документи підписані, покупець проводить оплату страхового платежу, в розмірі до 10% від кінцевої вартості. Цей платіж повертається клієнту після того, як він оплатив виграний на аукціоні для нього автомобіль. Страховий платіж береться для того, щоб у випадку, якщо клієнт відмовиться від оплати автомобіля, аукціон виставляє штраф на компанію, за те,що вигране авто не оплачене клієнтом.

Наступний платіж клієнт робить за авто на аукціон,по рахунку, який надходить за виграний автомобіль. Всі платежі здійснюються через банк. Наступні платежі вже здійснюються за доставку автомобіля в Україну, та коли приходить автомобіль, на рахунки митниці, для митного очищення. Оплата послуг компанії здійснюється при отриманні клієнтом свого автомобіля.

Ми співпрацюємо з відомими європейськими та американським аукціонами, тому можемо гарантувати швидкість, якість та надійність. А також легко знаходимо машини по найнижчій ціні.

Тому якщо ви хочете стати власником якісного автомобіля з США чи Європі по оптимальній ціні – звертайтеся до нас, в «АвтоІмпортЦентр». Ми пропонуємо тільки найкраще та економимо Ваш час та кошти.