Розмитнення вантажів

Митний брокер “БрокІнвестГруп” займається митним оформленням будь-яких груп товарів, включаючи:

  • продукція легкої та хімічної промисловості;
  • побутова техніка;
  • пам'ятки культури та історії;
  • електричне устаткування;
  • товари, що передбачають акцизний збір;
  • продукти харчування тощо.

Співпраця з компаніями-імпортерами відбувається на підставі укладеного договору. Виникли запитання? Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Митне оформлення

Сукупність дій, скерованих на легалізацію певних об’єктів, що ввозяться на терени нашої батьківщини називають розмитненням. В професійній термінології паралельно зустрічаються поняття «митне оформлення» чи «митне очищення» вантажу. Але, в принципі, це все різні назви одного і того самого процесу. 

Для торгівельних компаній, що займаються закупкою товарів за кордоном, це вельми актуальна послуга. Її здійснюють уповноважені органами державного контролю компанії-посередники. Їх називають митними брокерами.

Суть роботи брокерських компаній

На сьогодні закони України не зобов’язують використовувати послуги брокерів. Документацію можна оформити і подавати у відповідні інстанції самостійно. Проте, потрібно розуміти, що без спеціалізованих знань і навичок можна припуститись помилок, що призведуть до затримок в оформленні вантажу, як мінімум, або до арешту, як максимум.

Митні брокери, що постійно здійснюють ці процедури, до тонкощів знають деталі розмитнення вантажів, підготують всі документи в найкоротші терміни. А найголовніше вчасно та грамотно. Митне очищення умовно можна розділити на 2 етапи:

  1. Попереднє оформлення. Сюди відноситься інформування митниці про потребу ввести товар, підготовка і подання всієї необхідної документації.
  2. Власне розмитнення. В ході процесу відбувається реєстрація вантажної митної декларації (ВМД), далі аналіз документації — ВМД, декларації митної вартості (ДМВ), коригувань митної вартості, коректність кодів УКД ЗЕД, країни звідки імпортують товар. Наступним етапом є фінансова аналітика. Перевіряється контракт, чи правильно розраховане мито, що буде сплачуватись. Після оплати податків, митного збору, ПДВ, оплати ліцензії та інших розрахунків відбувається фінальна перевірка документів та огляд вантажів. 


Потрібно врахувати, що різні групи товарів мають свої особливості оформлення на митниці. Більшість продукції обкладається податком на додану вартість, ще частина передбачає оплату акцизного збору, є групи вантажів, що потребують швидкого оформлення (наприклад, продукти харчування). Митна ставка на різні товари періодично змінюється.

В цих умовах для оперативної та грамотної подачі документів потрібно постійно відслідковувати зміни в законодавстві та знати нюанси правильного оформлення паперів. Або довірити цю справу професіоналам. У Львівській області послугу розмитнення вантажів вже понад 4 роки надає брокерська компанія “БрокІнвестГруп”. Протягом періоду її діяльності вже було розмитнено понад 1800 тонн товарів і більше 300 автомобілів.

Виникли запитання — звертайтесь.

Ми завжди раді помогти!